ENTDECKE

UNSERE WELT

Finden Sie mehr heraus oder
Lassen Sie uns Ihr Projekt beginnen

Neue Projekte

kris@sbm360.com

0048 780 001 990, Kris Halupczok

Lokalisierung

Wroclawska 64

45-701 Opole

Polen
 

SCHREIBEN SIE UNS UND ERSTELLEN SIE

ERSTAUNLICHE PROJEKTE MIT UNS

  Schreiben Sie hier eine Nachricht und ein paar Worte über das Projekt:

  Vor- und Nachname:

  Ihre E-Mail-Adresse:

  Ihre Telefon Nummer:

  Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski!

  Wrocław, Województwo Dolnośląskie

  “Poszukiwaliśmy agencji, która byłaby w stanie poprawić naszą stronę i dopisać kilka funkcjonalności, które miały zwiększyć możliwości naszej strony. Wybór padł na SBM360 i okazało się, że był trafny. Wszystko zostało zrealizowane tak jak zaplanowaliśmy, bez zbędnych utrudnień, a całość jest prosta w obłudze. Polecam.”

  Paweł Wach, Soliści

  Blisko granicy również byliśmy!

  Słubice, Województwo Lubuskie

  „Dzięki Wam udało mi się stworzyć dwie nowe marki i wizualnie oprawić event w Słubiach, którego byłem organizatorem, a całość wypadła świetnie! Jestem również bardzo zadwolony dzięki luźnemu podejściu i łatwości kontaktu z Łukaszem z SBM360. Preferuję kompleksową obsługę z wielu zakresów – od grafiki po programowanie – i dostaję to czego oczekuję. A to dopiero początek bardzo dobrej współpracy. Jestem tak zadowolony, że nie widzę nikogo innego w waszej roli. Kompleksowość, dostępność i realizacja zleceń niemal, że natychmiast.”

  Rafał Wojtyński, Powerboating

  Współpracujemy z najlepszymi w branży!

  Opole, Województwo Opolskie

  „Firma SBM360 wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, mają bardzo szeroką wiedzą techniczną w obszarze projektowania. Pan Łukasz dostarczył nam rozwiązanie które zostało przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami projektowymi. Podkreślić należy wysoką kulturę pracy, świetną komunikację oraz odpowiednie tempo prowadzonych prac.”

  Radosław Soperczak, Football Academy

  Nasi klienci mieszkają także w stolicy!

  Warszawa, Województwo Mazowieckie

  „Sprawna organizacja, koordynacja całego projektu i inicjatywa w kwestii doradztwa marketingowego – przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Pierwsza tak duża realizacja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jednak SMB360 nie spoczywa na laurach i sprawna obsługa pierwszego zlecenia to nie był przypadek. Kolejne projekty (które zazwyczaj są „na wczoraj”) każdorazowo mnie zaskakują trafnością i bezbłędnym odczytywaniem i przekraczaniem moich oczekiwań!”

  Agnieszka Soćko, Well Done Tax

  Obsłużyliśmy także kilka kancelarii adwokackich!

  Brzeg, Województwo Opolskie

  „Wspólnie z SBM360 od początku realizujemy strategię budowania marki STT Spółka Partnerska Adwokatów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu SBM360 stworzono obecny logotyp, księgę znaku oraz inne elementy identyfikujące nowoczesną kancelarię.”

  Mateusz Tuński, STT Adwokaci

  Lernen Sie uns kennen