Kampanie reklamowe

Zbiór działań, które mają pomóc Twojej marce w osiągnięciu konkretnych celów – to właśnie kampania reklamowa. Większa ich ilość złoży się na strategię marketingową. Zaplanujemy, wprowadzimy w życie i wspólnie przeanalizujemy. Gwarantujemy Ci pomysły poparte doświadczeniem i mierzalną wartość. Najlepsze kampanie to nie tylko zysk finansowy, ale i czysto wizerunkowy – unikatowe reklamy potrafią zapisać się w świadomości ludzi na lata i działają viralowo.

Działania, które… działają

„Cel uświęca środki” – te powiedzenie może mieć wydźwięk negatywny, bo przecież rozumiemy to, jako działania bez skrupułów. Czy w biznesie warto je mieć? Z tym bywa różnie, ale na pewno trzeba mieć cel. Założenie sobie celów pozwala stworzyć plan, który pomoże nam działania zrealizować, a potem ocenić je, jako całość. Tym właśnie jest kampania reklamowa. Mam nowy produkt, rynek musi go poznać, więc zakładam określone działania prowadzone przez określony okres czasu, a po wszystkim mierzę efekty. Kampanie reklamowe powinny być zgodne za ogólnie założoną strategią marketingową marki.

 

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

SBM360 składa się z doświadczonych marketingowych graczy, którzy rozegrają Twoją kampanię niczym partię szachów. Wiemy jakich figur użyć i przewidujemy ruchy przeciwnika. Wystawimy do boju najlepszych copywriterów, grafików i marketingowców, a Twoja marka będziesz królem, którego chronić będą nasze wszystkie kreatywne figury. Wrogiem nie jest rynek, lecz konkurencja, ale pokażemy Ci jak trzymać ją w szachu. Przeanalizujemy dokładnie Twój produkt i stworzymy pod niego odpowiednią kampanię reklamową. Możemy też zebrać Twoje cele i zaprojektować plan działań marketingowych, który je zrealizuje. Odpowiednio dobierzemy narzędzia i ludzi, a rynek zbadamy i zdiagnozujemy lepiej niż Dr House pacjentów. Będziemy ich leczyć z sięgania po Twoją konkurencję, zarazimy ich świadomością Twojej marki i produktu.