Strategie marketingowe

Zainwestowanie w plan działań reklamowych znacznie zmniejsza ryzyko biznesowej porażki i bardzo zwiększa szanse na zwycięstwo. Tak, strategia marketingowa zakłada realizację celów, które są dla Twojej marki osiągalne. Jako agencja z doświadczeniem i pomysłami nie obiecamy Ci gruszek na wierzbie czy władzy nad światem. Natomiast stworzymy plan osiągnięcia konkretnych, miarodajnych celów poprzez określone w planie działania.

Plan, który Ci się opłaci

Kampania reklamowa to realizacja założonych celów marketingowych lub sprzedażowych. Strategia marketingowa ma podobne założenia, ale w znacznie dłuższym odstępie czasu. Można powiedzieć, że strategia marketingowa to wiele kampanii reklamowych o spójnej stylistyce. Oczywiście jest to wielki skrót, bo strategie w marketingu można omawiać bardzo szeroko, przyjmuje się jednak, że to plan działań na co najmniej rok. Strategia marketingowa może zakładać np. rebranding strony www, poszerzenie zasięgu w mediach społecznościowych czy zwiększenie świadomości marki. Zbiór celów oznacza konieczność stworzenia planu ich realizacji, a marka musi reklamować się spójnie przez dłuższy okres czasu.

 

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Bo rozumiemy, że marka może być dla Twoich klientów niczym… religia. Godna zaufania, systematyczna, pozytywnie przewidywalna, a jednocześnie przyjemnie zaskakująca. Każda kampania reklamowa do zróżnicowane kazanie kapłana, które jednak trzyma się stylistki zgodnej z określoną wiarą. Aby zdobyć wiernych fanów marki musisz najpierw uwierzyć w nas, którzy zwą się wszechmocną agencją marketingową. Analizujemy rynek i konkurencję niczym najlepszy detektyw – tropimy ich błędy i unikamy ich w Twojej strategii. Planujemy niczym doświadczony generał – aby wygrać wojnę należy najpierw stoczyć wiele bitew. Wdrażamy pomysły w życie i dbamy, aby służyły Ci godnie ku chwale Twojej marki. Nie obiecujemy zmiany wody w wino, lecz dobieramy realne narzędzia do realnych planów. Jeśli mielibyśmy lać wodę, to tylko z powodu pewności, że ruszy ona młyn Twojego sukcesu.