Zaawansowane usługi programistyczne

Technologia pędzi naprzód tak szybko, że nie sposób, aby każdy był z nią na bieżąco. Ale od tego masz nas! Postęp rodzi efekty uboczne, czyli usterki, które potrafimy dla Ciebie naprawić. Programujemy też skomplikowane algorytmy, które poprawią działania Twojej strony czy sklepu internetowego. Nasz zespół to nie programiści…. To programistrze!

Innowacje, profesjonalizm, szybka reakcja

Języki w dzisiejszym świecie to przepustka do świata, do zrozumienia go oraz do jego stworzenia. Nie mówimy tu jednak o ludzkich dialektach, lecz o językach programowania, czyli HTML, CSS itd. Na takich kodach opierają się strony internetowe, więc skoro działasz w e-commerce i branży online, to prędzej czy później spotkasz się z określeniami wymienionymi powyżej. Dlatego najlepiej od razu spotkać się z… SBM360.

 

Etapy usługi programistycznej

1

Problem/pomysł

Na początku razem zdefiniujemy jaki problem chcemy wspólnie rozwiązać lub jaki pomysł na aplikację, system, konfigurator itp. chcemy zrealizować.

2

Plan działania

Plan działania i przeanalizowanie etapów jakie czekają nas w trakcie realizacji umożliwi nam sprawniejsze wdrożenie projektu w życie.

3

Programowanie

Na tym etapie zaczynamy główne prace, czyli Twój pomysł zaczyna nabierać formę, która ma być docelową wersją Twojego pomysłu.

4

Przekazanie

Kiedy przetestujemy działanie aplikacji i wspólnie będziemy wiedzieć, że osiągnęliśmy zamierzony efekt, po prostu przekażemy Ci aplikację do użytku. Nie wykluczamy po tym etapie dalszej obsługi.

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Bo dla nas programistyczne, nie kojarzy się ze słowem „mistyczne”. To dla nas nie magia, lecz doświadczenia, po które sięgamy na co dzień. Bo, gdy jesteś w Chinach to szukasz kogoś znającego chiński – podróż od razu staje się łatwiejsza, prawda? Bo PHP, Javascript, Fframeworki, jQuery, laravel nie mają dla nas tajemnic i nic co skuteczne w marketingu online, nie jest nam obce. Twoją stronę i sklep porównalibyśmy do domu – gdy już ściągniemy tu zaproszonego klienta, to chcemy, aby wszystko działało jak trzeba, wyglądało estetyczne i chciało się tu wracać. Programiści SBM360 to informatyczne „złote rączki”, które zarówno stawiają pewne rzeczy od podstaw, jak też i naprawiają te już postawione. Powierz swoje strony „programistrzom”!

Przykładowe wdrożenia

Na swoim koncie mamy aplikacje mobilne, konfiguratory, kalkulatory, systemy i portale.