Zyskowne pozycjonowanie

Jeśli Cię nie widać to Cię nie ma. Może brzmi prosto, a nawet dziecinnie, to pamiętaj, że roboty Google nie śpią. Jeżeli chcesz, aby klient z jakąś potrzebą podczas poszukiwań w wyszukiwarce trafił do Ciebie, a nie do konkurencji, to musisz zadbać o SEO (Search Engine Optimization). Zadbaj o odpowiednie natężenie słów kluczowych, liczbę linków czy szybkość ładowania strony. To wszystko złoży się z Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Pozwól się znaleźć, pokaż się w Google

Widoczność w wyszukiwarce Google może być kluczem do zwiększenia sprzedaży. Bo przecież masz już zaufanych klientów, do których np. kierujesz newslettery czy dopieszczasz contentem w social mediach. Istnieją potwierdzone badania, że jeśli marki nie ma w top 10 to nikt nie szuka na kolejnych podstronach z wynikami wyszukiwani – więc taka marka praktycznie nie istnieje. Wyszukiwarka Google i pozycjonowanie może pomóc Ci w zdobyciu nowych klientów i wyprzedzeniu konkurencji – ta zapewne nie śpi, podobnie jak roboty Google, które oceniają każdy element Twojej strony www.

 

Co dostaniesz w ramach SEO?

1

Audyt strony

Na początku zaczniemy od przeanalizowania Twojej strony pod kątem SEO i sprawdzimy na jakie frazy warto się pozycjonować w Twoim przypadku.

2

Optymalizacja strony

Kolejnym naszym zadaniem będzie optymalizacja strony, zadbanie o odpowiednie meta tagi i treści, które będą bazą do tego, by stronę można było pozycjonować.

3

Linkowanie

Na tym etapie zaczniemy budowanie linków prowadzących do Twojej strony. Zadbamy o odpowiednie treści, które sami napiszemy, by linkowanie było jak najbardziej wartościowe.

4

Raporty

Będziesz mógł śledzić nasze postępy, ponieważ co miesiąc otrzymasz raport, który pokaże jak frazy zmieniały swoje pozycje w każdym z dni.

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Pozycjonowanie to nie tylko SEO, czyli wyszukiwania organiczne (bezpłatne). Tu w grę wchodzą także reklamy płatne, działające na zasadzie aukcji, czyli AdWords. Estymujemy najlepsze słowa kluczowe, które najczęściej wyszukują klienci i łączymy to z Twoją witryną. To oczywiście w wielkim skrócie, ale sprawimy, że Twoja marka będzie bardziej widoczna dzięki odpowiedniemu contentowi, poprawnym linkom, odpowiednio szybko ładującej się stronie. Powyższe działania wspieramy też poprzez SEM, czyli sieć bannerów partnerskich – Twoja reklama wyświetli się klientom szukającym powiązanych z Tobą produktów. Jeśli nikt nie widzi Twojej strony, to dla internauty nie istniejesz – skoro tak, to wyruszy do konkurencji. Nie możemy na to pozwolić! Natomiast możemy pozwolić Ci na wykorzystanie pełni potencjału Twojego biznesu w Internecie.