Social media

Social media to trend rosnący na całym świecie, spraw, aby i Twoja marka też niosła się na tej fali. Stwórz wokół swojego brandu wierną grupę fanów, którzy będą Cię praktycznie wspierać nie tylko korzystaniem z Twojej oferty, ale i obronią Cię przed krytyką lub chętnie wskażą zalety Twoich produktów tym, którzy jeszcze ich nie znają. W wielkim skrócie, social media zwiększają zasięg Twojej marki poprzez zdobywanie nowych klientów i pozwalają zadbać o tych już stałych. Sięgnij więc po potencjał, jaki dają social media i patrz jak kliknięcie Lubię To, ewoluuje w Kupuję To.

W społeczności siła!

Media społecznościowe to znak naszych czasów. Trend, który rozpoczął się już dawno, a wciąż przybiera na sile. Kiedyś ograniczał nas ograniczony zasięg Internetu lub to, że komputer został w domu. Obecnie, w dobie urządzeń mobilnych i przenośnego, będącego praktycznie wszędzie Internetu, wręcz żyjemy w social mediach. Na portalach społecznościowych naprawdę różnymi sprawami. Pokazujemy gdzie byliśmy na urlopie, zdradzamy jaka piosenka trafiła nam w ucho, prezentujemy efekty naszych wycieczek na siłownię lub jedzenie, które za moment zjemy. Przede wszystkim jednak w social mediach się dyskutuje, opiniuje i ocenia. Jeśli jakaś marka nie ma fanpage to po prostu… nie istnieje.

 

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Coś co kiedyś było innowacją, dodatkiem do marketingu firm, dziś jest koniecznością. „Nie masz konta na Facebooku?” to nie istniejesz, a my wiemy jak sprawić, abyś nie tylko wegetował w social mediach, lecz także czuł się tam jak ryba w wodzie – podobnie jak Twoi klienci na profilu marki. Będziemy angażować już obecnych klientów, a na przynętę złożoną z ciekawego contentu przyciągniemy nowych klientów. Będziemy monitorować opinie o Twojej marce i reagować, gdy pojawią się komentarze – zarówno negatywne, jak i pozytywne. Bo przecież social media to głównie dyskusja budująca więź zaufania z klientami. Profil marki możemy stworzyć od zera lub wyciśniemy maksimum z obecnego wkładając w jego obsługę 100% kreatywności i wiedzy. Ustawimy reklamy, aby skutecznie przyciągały uwagę stałych klientów lub przyciągniemy tych potencjalnych. Zaprojektujemy grafiki, stworzymy ciekawą strategię i ustawiamy odpowiednio chat bota, który będzie pierwszy na linii frontu, gdy klienci napiszą do marki na czacie (szybkość reakcji to w social mediach podstawa). Różne biznesy wymagają różnych social mediów – my dobierzemy go do Ciebie niczym garnitur szyty na miarę. Marka zaprezentuje się elegancko, z klasą, a dla konkurencji będziesz niczym kamień w bucie.