POZNAJ

NASZ ŚWIAT

Dowiedz się więcej lub rozpocznijmy twój projekt

Nowy Projekt

bok@sbm360.com

+48 780 019 924

 

NAPISZ DO NAS I STWÓRZMY

NIESAMOWITE PROJEKTY

  Tutaj napisz wiadomość i kilka słów o projekcie:

  Imię i nazwisko:

  Twój e-mail:

  Twój nr. tel:

  Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski!

  Wrocław, Województwo Dolnośląskie

  “Poszukiwaliśmy agencji, która byłaby w stanie poprawić naszą stronę i dopisać kilka funkcjonalności, które miały zwiększyć możliwości naszej strony. Wybór padł na SBM360 i okazało się, że był trafny. Wszystko zostało zrealizowane tak jak zaplanowaliśmy, bez zbędnych utrudnień, a całość jest prosta w obłudze. Polecam.”

  Paweł Wach, Soliści

  Nasi klienci mieszkają także w stolicy!

  Warszawa, Województwo Mazowieckie

  „Sprawna organizacja, koordynacja całego projektu i inicjatywa w kwestii doradztwa marketingowego – przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Pierwsza tak duża realizacja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jednak SMB360 nie spoczywa na laurach i sprawna obsługa pierwszego zlecenia to nie był przypadek. Kolejne projekty (które zazwyczaj są „na wczoraj”) każdorazowo mnie zaskakują trafnością i bezbłędnym odczytywaniem i przekraczaniem moich oczekiwań!”

  Agnieszka Soćko, Well Done Tax

  Obsłużyliśmy także kilka kancelarii adwokackich!

  Brzeg, Województwo Opolskie

  „Wspólnie z SBM360 od początku realizujemy strategię budowania marki STT Spółka Partnerska Adwokatów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu SBM360 stworzono obecny logotyp, księgę znaku oraz inne elementy identyfikujące nowoczesną kancelarię.”

  Mateusz Tuński, STT Adwokaci

  Poznaj nas