POZNAJ

NASZ ŚWIAT

Dowiedz się więcej lub rozpocznijmy twój projekt

Nowy Projekt

bok@sbm360.com

+48 780 019 924, Barbara Ganczarska

Lokalizacja

Wrocławska 64

45-701 Opole

NAPISZ DO NAS I STWÓRZMY

NIESAMOWITE PROJEKTY

Tutaj napisz wiadomość i kilka słów o projekcie:

Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój nr. tel:

Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski!

Wrocław, Województwo Dolnośląskie

„Poszukiwaliśmy agencji, która byłaby w stanie poprawić naszą stronę i dopisać kilka funkcjonalności, które miały zwiększyć możliwości naszej strony. Wybór padł na SBM360 i okazało się, że był trafny. Wszystko zostało zrealizowane tak jak zaplanowaliśmy, bez zbędnych utrudnień, a całość jest prosta w obłudze. Polecam.”

Paweł Wach, Soliści

Blisko granicy również byliśmy!

Słubice, Województwo Lubuskie

„Dzięki Wam udało mi się stworzyć dwie nowe marki i wizualnie oprawić event w Słubiach, którego byłem organizatorem, a całość wypadła świetnie! Jestem również bardzo zadwolony dzięki luźnemu podejściu i łatwości kontaktu z Łukaszem z SBM360. Preferuję kompleksową obsługę z wielu zakresów – od grafiki po programowanie – i dostaję to czego oczekuję. A to dopiero początek bardzo dobrej współpracy. Jestem tak zadowolony, że nie widzę nikogo innego w waszej roli. Kompleksowość, dostępność i realizacja zleceń niemal, że natychmiast.”

Rafał Wojtyński, Powerboating

Współpracujemy z najlepszymi w branży!

Opole, Województwo Opolskie

„Firma SBM360 wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, mają bardzo szeroką wiedzą techniczną w obszarze projektowania. Pan Łukasz dostarczył nam rozwiązanie które zostało przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami projektowymi. Podkreślić należy wysoką kulturę pracy, świetną komunikację oraz odpowiednie tempo prowadzonych prac.”

Radosław Soperczak, Football Academy

Nasi klienci mieszkają także w stolicy!

Warszawa, Województwo Mazowieckie

„Sprawna organizacja, koordynacja całego projektu i inicjatywa w kwestii doradztwa marketingowego – przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Pierwsza tak duża realizacja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jednak SMB360 nie spoczywa na laurach i sprawna obsługa pierwszego zlecenia to nie był przypadek. Kolejne projekty (które zazwyczaj są „na wczoraj”) każdorazowo mnie zaskakują trafnością i bezbłędnym odczytywaniem i przekraczaniem moich oczekiwań!”

Agnieszka Soćko, Well Done Tax

Obsłużyliśmy także kilka kancelarii adwokackich!

Brzeg, Województwo Opolskie

„Wspólnie z SBM360 od początku realizujemy strategię budowania marki STT Spółka Partnerska Adwokatów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu SBM360 stworzono obecny logotyp, księgę znaku oraz inne elementy identyfikujące nowoczesną kancelarię.”

Mateusz Tuński, STT Adwokaci

Poznaj nas