adam grzesik

Pięknie, ponadczasowo, profesjonalnie i w uczciwej stawce – tak mogę podsumować współpracę z Łukaszem Wilczyński. Łukasz w całości odpowiada za identyfikację mojej marki Biznes MBA i Adam Grzesik – efekty możecie sprawdzić sami na stronie AdamGrzesik.pl . Gdybym mógł cofnąć czas podjąłbym również decyzję o współpracy z Łukaszem Wilczyńskim. To chyba najlepsza rekomendacja. Polecam.

Adam Grzesik, Właściciel

Biznes MBA

 
agnieszka soćko

Pierwszym dużym projektem, który zaważył na wszystkim i pokazał z jakimi profesjonalistami mam przyjemność współpracować – było wykonanie wszystkich niezbędnych materiałów reklamowych pod targi branżowe. Projekt budzący wiele znaków zapytań i obaw. Zwłaszcza, że dodatkowym wyzwaniem był goniący nas czas! Projekty tworzone były od zera! A do postaci fizycznej (katalogi, ulotki, vouchery, bony, animacje) musiały zostać doprowadzone w bardzo krótkim czasie. W wielu agencjach usłyszałam słowa… „mission impossible”! Czy SBM360 sprostało wymaganiom? To za mało powiedziane! Projekty graficzne nie tylko w mistrzowski sposób oddawały charakter marki WellDoneTAX i w profesjonalny sposób budowały wizerunek Kancelarii, to jeszcze budziły ogólny „zachwyt” na targach! Sprawna organizacja, koordynacja całego projektu i inicjatywa w kwestii doradztwa marketingowego – przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Pierwsza tak duża realizacja okazała się strzałem w dziesiątkę.
Jednak SMB360 nie spoczywa na laurach i sprawna obsługa pierwszego zlecenia to nie był przypadek. Kolejne projekty (które zazwyczaj są „na wczoraj”) każdorazowo mnie zaskakują trafnością i bezbłędnym odczytywaniem i przekraczaniem moich oczekiwań! Do tego stopnia, że całą obsługę graficzną mojej pierwszej książki powierzyłam SBM360! W kolejce czekają kolejne projekty w tym różne elementy identyfikacji wizualnej. Największy projekt przed nami – rebranding marki – już nie mogę się doczekać czym teraz zaskoczy mnie SBM360! Współpraca z takimi profesjonalistami, to niezwykle cenna rzecz – szczerze polecam i rekomenduję.

Agnieszka Soćko, Właścicielka

Well Done Tax

 
Mateusz Tuński

Wspólnie z SBM360 od początku realizujemy strategię budowania marki STT Spółka Partnerska Adwokatów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu SBM360 stworzono obecny logotyp, księgę znaku oraz inne elementy identyfikujące nowoczesną kancelarię. Aktualnie powstaje nasza strona internetowa, ale mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia związane ze współpracą z SBM360, jestem przekonany, że efekt końcowy spełni wszelkie nasze oczekiwania.

Mateusz Tuński, Adwokat

STT

 
Radosław Soperczak

Współpracę z zespołem SBM360 podjęliśmy w celu otrzymania ciekawego i nietuzinkowego projektu interfejsu aplikacji mobilnej dla kilku naszych submarek. Mieliśmy obawy, że przy tak dużym projekcie całość będzie skonstruowana w taki sposób, że aplikacja będzie trudna w obsłudze oraz inwestycja w projekt będzie bardzo kosztowna. Jednak prace projektowe prowadzone były systematycznie z zachowaniem należytej staranności, finalnie okazało się że aplikacja skonstruowana jest tak, że nie sprawia najmniejszych problemów podczas obsługi. Miłą niespodzianką było dla nas również to, że dostaliśmy w bonusie kilka dodatkowych godzin na dodatkowe prace, które nie były wcześniej uwzględnione w ofercie. Firma SBM360 wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, mają bardzo szeroką wiedzą techniczną w obszarze projektowania. Pan Łukasz dostarczył nam rozwiązanie które zostało przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami projektowymi. Podkreślić należy wysoką kulturę pracy, świetną komunikację oraz odpowiednie tempo prowadzonych prac. Polecamy agencję SBM360 do realizacji zaawansowanych projektów w obszarze aplikacji mobilnych oraz związanych z branżą sportową.

Radosław Soperczak, Prezes

Football Academy

 
Rafał Wojtyński

Dzięki Wam udało mi się stworzyć dwie nowe marki i wizualnie oprawić event w Słubiach, którego byłem organizatorem, a całość wypadła świetnie! Jestem również bardzo zadwolony dzięki luźnemu podejściu i łatwości kontaktu z Łukaszem z SBM360. Preferuję kompleksową obsługę z wielu zakresów – od grafiki po programowanie – i dostaję to czego oczekuję.  A to dopiero początek bardzo dobrej współpracy. Jestem tak zadowolony, że nie widzę nikogo innego w waszej roli. Kompleksowość, dostępność i realizacja zleceń niemal, że natychmiast.

Rafał Wojtyński, Właściciel

Powerboating

 
Iwona Bednarek

Jak to zwykle bywa przy współpracy z nowymi firmami – miałam swoje obawy. Zostały one jednak szybko rozwiane dzięki dobrym projektom, a to co szczególnie mi się spodobało to szybkie i trafne odczytywanie moich potrzeb, dzięki czemu wszelkie realizacje przebiegały bardzo sprawnie.

Iwona Bednarek, Właścicielka

AOK

 

Poszukiwaliśmy agencji, która byłaby w stanie poprawić naszą stronę i dopisać kilka funkcjonalności, które miały zwiększyć możliwości naszej strony. Wybór padł na SBM360 i okazało się, że był trafny. Wszystko zostało zrealizowane tak jak zaplanowaliśmy, bez zbędnych utrudnień, a całość jest prosta w obłudze. Polecam.

Paweł Wach, Marketing Ninja

Soliści

 
Grzegorz Gagatek

Długo zastanawiałem się nad skorzystaniem z usług jakiejkolwiek agencji reklamowej, bo zawsze byłem zdania, że bez tych wszystkich materiałów reklamowych i logo można spokojnie działać. W końcu wybór padł na SBM360 i okazało się, że wybrałem bardzo dobrze. Rozpoznanie potrzeb, dobry kontakt, szybka, terminowa realizacja i super projekty. Teraz mogę budować wizerunek swojej marki. Jak najbardziej polecam.

Grzegorz Gagatek, Właściciel

Auto Salon