Biznes MBA

Pięknie, ponadczasowo, profesjonalnie i w uczciwej stawce – tak mogę podsumować współpracę z Łukaszem Wilczyński. Łukasz w całości odpowiada za identyfikację mojej marki Biznes MBA i Adam Grzesik – efekty możecie sprawdzić sami na stronie AdamGrzesik.pl . Gdybym mógł cofnąć czas podjąłbym również decyzję o współpracy z Łukaszem Wilczyńskim. To chyba najlepsza rekomendacja. Polecam.

Adam Grzesik, Właściciel

Biznes MBA

Kiedy spytacie nas gdzie można się podszkolić w zakresie efektywnego prowadzenia firmy, to z całą pewnością możemy polecić Biznes MBA. Kiedy kilka miesięcy temu poznaliśmy właściciela marki – Adama Grzesika – nie sądziliśmy, że jest on takim profesjonalistą. To wszystko przez identyfikację wizualną oraz stronę internetową – te elementy zdecydowanie wymagały poprawy, ponieważ w żaden sposób nie sugerowały poziomu, którego klienci mogą spodziewać się na szkoleniach. My sami przez wizerunek strony i materiałów reklamowych zaszufladkowaliśmy Adama, jako kolejnego, zwykłego coacha. Kiedy zawitaliśmy na szkoleniu byliśmy już pewni, że zmiany są konieczne.

Od początku do końca przemyśleliśmy koncept na nowy wizerunek marki i tak powstała zupełnie nowa, odświeżona identyfikacja wizualna, która w spójny sposób towarzyszy marce Biznes MBA po dziś dzień. Bazując na ustalonej kolorystyce i stylu stworzyliśmy również całą stronę internetową na której klienci mogą zapoznać się ze szkoleniami, opiniami dotychczasowych uczestników, a także sami mogą zakupić szkolenia bezpośrednio ze strony.

Więcej projektów