Football Academy

Współpracę z zespołem SBM360 podjęliśmy w celu otrzymania ciekawego i nietuzinkowego projektu interfejsu aplikacji mobilnej dla kilku naszych submarek. Mieliśmy obawy, że przy tak dużym projekcie całość będzie skonstruowana w taki sposób, że aplikacja będzie trudna w obsłudze oraz inwestycja w projekt będzie bardzo kosztowna. Jednak prace projektowe prowadzone były systematycznie z zachowaniem należytej staranności, finalnie okazało się że aplikacja skonstruowana jest tak, że nie sprawia najmniejszych problemów podczas obsługi. Miłą niespodzianką było dla nas również to, że dostaliśmy w bonusie kilka dodatkowych godzin na dodatkowe prace, które nie były wcześniej uwzględnione w ofercie. Firma SBM360 wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, mają bardzo szeroką wiedzą techniczną w obszarze projektowania. Pan Łukasz dostarczył nam rozwiązanie które zostało przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami projektowymi. Podkreślić należy wysoką kulturę pracy, świetną komunikację oraz odpowiednie tempo prowadzonych prac. Polecamy agencję SBM360 do realizacji zaawansowanych projektów w obszarze aplikacji mobilnych oraz związanych z branżą sportową.

Radosław Soperczak, Prezes

Football Academy

Największa w Polsce sieć szkółek to właśnie Football Academy, która aktualnie działa również poza granicami naszego kraju, rekrutując i szkoląc nowe pokolenia piłkarzy.

W 2017 roku zostaliśmy zaproszeni do współpracy w zakresie stworzenia serii aplikacji mobilnych. Dużym wyzwaniem było stworzenie interfejsów, które oprócz tego, że miały wyglądać profesjonalnie, estetycznie i być spójne z dotychczasową identyfikacją wizualną, to również powinny były być tak przemyślane pod kątem UI/UX by ich obsługa była jak najprostsza.

W całej realizacji powstało około 50 ekranów aplikacji dla kilku marek należących do Football Academy np. Lech Poznań Football Academy, czy też FA Baby. Współpraca w czasie całej realizacji była bardzo sprawna, dlatego serdecznie dziękujemy, że mogliśmy razem zbudować tak dobry projekt!

Więcej projektów

Scroll Up