Emocjonujące spoty reklamowe

Filmy to obraz i dźwięk, które mogą świetnie przemówić do Twoich stałych klientów lub zdobyć nowych. Najlepsze spoty krążą po sieci same – ludzie przekazują je sobie wzajemnie stając się w ten sposób żywym nośnikiem reklamowym. Niektóre spoty uznawane są za dzieła sztuki – zyskują nagrody i nieśmiertelność dzięki internetowi. YouTube to znakomite miejsce na promowanie się, ale nie wyczerpuje on możliwości pokazania swojego spotu – jednak wszystko zaczyna się od pomysłu na niego i sprawną realizację – wszystko to otrzymasz w SBM360.

Emocje budzą do zakupów

Content is the king! Słyszeliście te powiedzenie marketingowe? Vlogerzy rządzą gustami klientów! Tę teorię też słyszeliście? A może wciąż od nowa oglądacie spoty reklamowe Allegro i myślicie: dlaczego jeszcze nie zrobili filmu pełnometrażowego z Legend Polskich? Treści video są dziś bardzo pożądane, bo są łatwo przyswajalne, a ciekawie zrealizowane nie są nachalną reklamą – są czymś co klient sam ogląda, a w jego umyśle zasiane zostaje ziarno świadomości marki – z tego potem wyrośnie plon, który zbiera marka.

 

Etapy tworzenia spotu

1

Określenie celu

Każdy spot reklamowy może mieć inny charakter i realizować różne cele. Od samego początku musimy wiedzieć co chcemy osiągnąć dzięki realizacji spotu.

2

Scenariusz

To on definiuje co dzieje się w trakcie trwania spotu. Dzięki scenariuszowi wiemy jakie kolejne sceny występują po sobie i jak cała historia się układa.

3

Realizacja

Najbardziej wymagająca część, czyli przełożenie scenariusza na obraz kamery. Tutaj zaczyna się magia, która sprawia, że zwykłe ujęcia zostają przedstawione w niezwykłym dla odbiorcy świetle.

4

Montaż i postprodukcja

Wybranie najlepszych scen, ułożenie całości od pierwszej do ostatniej sekundy, wykonanie przejść, animacji, zmiana kolorów, nadanie nastroju – to wszystko dzieje się na tym etapie, a spot nabiera tutaj ostatecznego kształtu.

5

Przekazanie

Kiedy całość jest gotowa możemy przekazać Ci Twój spot reklamowy razem z prawami majątkowymi do wykorzystania w internecie, prezentacjach oraz w telewizji.

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Znamy się na grafice, znamy się na tekstach – czyli wiemy jak działać słowem i pokazywać obrazem. Mamy w zespole specjalistów z różnych dziedzin marketingu, więc będziemy wiedzieć jak odpowiednio sprzedać Twój produkt w spocie. Mamy też w SBM360 autora książek i scenarzystę, który zadba o to, aby historia przedstawiona w spocie wciągała bez reszty. Oczywiście każdy spot będzie tworzony pod odpowiedni cel działań i grupę docelową. Zwiększysz swoje zasięgi w sieci, zyskasz wizerunkowo i pozytywnie przyciągniesz uwagę. Co oferujemy, jeśli chodzi o video? Strategia, pomysł, realizacja zgodna z założeniem Twojego budżetu. Video to trend, który stale się rozrasta – pokazują to choćby zasięgi vlogerów czy popularność YouTube. Spoty reklamowe z SBM360? Dobry pomysł, a jeszcze lepsza realizacja.