Nietuzinkowe strony internetowe

Strona internetowa to inwestycja, która z czasem się zwróci i na niej zarobisz. Jeśli oczywiście zlecisz jej tworzenie profesjonalistom z pomysłami i praktyczną wiedzą z zakresu projektowania graficznego i UX. Dobra strona ma świetnie wyglądać i intuicyjnie działać, aby w końcu sprzedawać. To także wizytówka Twojej marki i sposób na pozytywne zaznaczanie obecność w sieci. To Twoja baza i przyczółek do ataku na rynek i konkurencję.

Efektowne wizualnie i efektywnie funkcjonalne

Dobra strona internetowa to w obecnych czasach konieczność. Mówimy tu nie tylko o wizytówce marki, jej identyfikacji wizualnej, ale też o funkcjonalności, której wymaga klient i każdy partner biznesowy. Źle wyglądająca strona www to również źle wyglądająca firma. Niewidoczna w wyszukiwarce strona www to niewidoczna marka, po której usługi i produkty nikt nie sięgnie. Strona internetowa jest ważna szczególnie, gdy prowadzisz biznes e-commerce, a wiec nie tylko prezentujesz firmę, lecz także zależy Ci na sprzedaży przez internet, zaufaniu klientów, na ich wygodzie i wysokiej konwersji.

 

Etapy tworzenia strony internetowej

1

Dokumentacja strony

W pierwszej kolejności stworzymy kartę projektu, ustalimy strukturę strony i doprecyzujemy wszelkie aspekty związane z odpowiednim przygotowaniem pod realizację Twojej strony internetowej – tak byś miał pewność, że wiemy co chcesz osiągnąć i żebyśmy my wiedzieli co chcesz otrzymać.

2

Domena, hosting i baza danych

Możesz być spokojny o kwestie techniczne. Załatwimy wszelkie formalności związane z domeną, stworzeniem i podpięciem bazy danych oraz ulokowaniem strony na hostingu. Nie musisz się na tym znać. Wszystko sami załatwimy.

3

Wygląd strony

Na tym etapie zamieniamy wcześniej ustaloną strukturę w rzeczywistość, dobieramy odpowiednią kolorystykę, typografię, uzupełniamy wcześniej ustalone treści, fotografie i ilustracje. Zaprojektujemy całość tak by na Twojego klienta poprowadzić za rękę do celu, który chcemy osiągnąć.

4

Programowanie

Końcowe dopieszczenie strony jest najczęściej kluczowym jej krokiem. To w tym kroku stworzymy formularze kontaktowe, zabezpieczymy stronę, przeprowadzimy testy, zadbamy o wstępne SEO i optymalizację. Również tutaj sprawimy, że strona stanie się responsywna, czyli będzie wyświetlać się dobrze na urządzeniach mobilnych.

5

Przekazanie

Na końcu dostaniesz od nas instrukcję obsługi panelu strony oraz uruchomimy stronę na wskazanym adresie. W rzeczywistości może to być początek dalszego udoskonalania strony – wielu wersji językowych, tworzenia konfiguratorów i własnych rozwiązań usprawniających Twój biznes.

Gratisy do strony internetowej

Na dobry początek możemy zaoferować Ci kilka rzeczy gratis.

Darmowy rok hostingu

Po co płacić za hosting, skoro u nas możesz go mieć w pakiecie ze stroną przez pierwszy rok gratis?

Darmowa domena

Oprócz hostingu również domenę ze standardowym rozszerzeniem oferujemy gratis do strony.

Darmowe stworzenie kont pocztowych

Nie wiesz jak stworzyć konta pocztowe? Spokojnie – stworzymy je za Ciebie i pokażemy jak możesz podpiąć je do swojego programu pocztowego.

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Twoja marka ma często jedną szansę na zdobycie klienta, bo jeśli ten napotka trudności, pójdzie do konkurencji – to łatwe szczególnie w e-commerce. Poza tym Twoją stronę musi coś pozytywnie wyróżniać, więc oprócz funkcjonalności, dbamy też o ciekawą szatę graficzną. Twoja strona musi działać dobrze zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Tworzymy strony na WordPress oraz dedykowane systemy i sklepy internetowe, które naprawdę sprzedają. Zadbamy też o spójność komunikacyjną Twojej strony www z offline’em, jeśli działasz też na tym polu. Jeśli porównalibyśmy stronę www do części ciała to na pewno byłaby to głowa – tu znajduje się zarówno twarz, jak i mózg. Warto więc zadbać o zewnętrzny wygląd strony www i jej sprawne działanie, które jest podstawą w e-commerce. Jeśli zdecydujesz się na powierzenie nam stworzenia dla Ciebie strony www, to poprowadzimy Cię za rękę, abyś nieświadomie nie podstawiał nogi swoim klientom – jednym słowem na 100% nie dasz ciała, lecz dasz radę! Niech trafiający na Twoją stronę klienci czują się jak w raju, a wtedy zakupią od Ciebie nawet… owoc zakazany.

Przykładowe wdrożenia

Zrealizowaliśmy już wiele projektów i posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Tworzyliśmy małe strony wizytówkowe i duże portale posiadające aktualnie ponad milion zarejestrowanych kont. Poniżej możesz sprawdzić przykładowe wdrożenia w małych i średnich firmach.