Profesjonalny druk i gadżety

Długopis, pendrive, notatnik, kalendarz lub inne, bardziej oryginalne gadżety to coś, co towarzyszy markom na każdych targach. To cząstki firmy, które otrzymujesz, aby później stać się bezpłatnym nośnikiem reklamowym. Zadbaj o oryginalność i styl swoich akcesoriów, a potem wręczaj w odpowiednim miejscu i czasie, aby dać się zapamiętać również i w taki sposób.

Daj się zapamiętać, niech klient zabierze Cię do domu

Każda droga, która prowadzi do klienta to droga dobra. Przecież o to chodzi w reklamie – o pozytywne wyróżnienie się, o pokazanie się tam, gdzie inni jeszcze nie zdążyli lub właśnie bycie tam gdzie są inni, tylko lepiej. Personalizowane koszulki, czekoladki z Twoim logo, wizytówki, ulotki czy wszelkie katalogi reklamowe, budują całość wizerunku marki. Ludzie lubią gadżety, bo otrzymują je za darmo – natomiast Ty przedsiębiorco, dając komuś gadżet, zyskujesz skuteczny nośnik reklamy Twojej marki.

 

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Zdajemy sobie sprawę z mocy, którą posiadają, jeśli stworzy się je w ciekawy sposób i rozda w odpowiednim miejscu oraz czasie. Rozumiemy, że są wręcz obowiązkiem dla marki. Bo nasz zmysł graficzny aż kipi chęcią pokazania Cię w najlepszy sposób. Kropla drąży skałę – każda koszulka, długopis czy katalog, to krople tworzące marketingową falę, która dosłownie wpływa na wizerunek marki. Niby zwykłe gadżety, a z drugiej strony coś więcej – rollupy, ścianki reklamowe itd, to coś, bez czego nie mogą odbywać się Twoje eventy (a u innych możesz tak zaznaczyć swoją obecność). Druk gadżetów może być prostym dodatkiem (np. długopis), ale może też pełnić ważną rolę informacyjną (katalog na targach) czy też sprawić, że Twoja marka pokaże… ludzką twarz (np. oryginalne koszulki z ciekawym sloganem, które rozdasz w swoim konkursie).

Przykładowe wdrożenia