Cudowne sesje zdjęciowe

Znane powiedzenie głosi, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Nie zastanawiamy się nad przewagą zdjęć nad tekstem lub odwrotnie, bo wierzymy w ich uzupełnianie się. Skoro masz świetne teksty, to nie marnuj potencjału marketingu słabymi zdjęciami. Zleć nam sesję zdjęciową, która idealnie ukaże zalety Twoich produktów. Profesjonalnie sfotografowana firma czy ludzie to także sposób na wzbudzenie zaufania u klientów.

Twój biznes w najlepszym świetle

Możesz opisywać swój produkt świetnie, ale pokazać go możesz tylko na zdjęciu. Klienci e-sklepów oczekują zdjęć profesjonalnych, estetycznych i przedstawiających najważniejsze zalety, np. produktu. Oczywiście na stronach internetowych widnieją fotografie nie tylko przedmiotów, czyli produktów, ale też miejsc czy ludzi. To oczywiście zależy od branży (HR to ludzie, sklep to produkty, biuro podróży to oczywiście miejsce). Ludzie to wzrokowcy i możesz zatrudniać najlepszych copywriterów, najmądrzejszych informatyków, a koniec końców ludzi mogą przyciągać do Ciebie zdjęcia – oczywiście najlepiej działa wciągający opis połączony z doskonałym zdjęciem.

 

Etapy sesji zdjęciowej

1

Analiza potrzeb

Najpierw dowiemy się jakiego typu zdjęcia chcesz otrzymasz, co chcesz przekazać na nich, jaki powinny mieć charakter, gdzie zostaną wykorzystane oraz ile zdjęć powinniśmy wykonać.

2

Sesja zdjęciowa

Najprzyjemniejsza część, czyli sama sesja zdjęciowa. Tutaj jesteśmy w stanie wykorzystać modeli, wizażystki, ustawić scenę, wykonać sesję plenerową lub w studio.

3

Wybór i obróbka zdjęć

Na tym etapie wybierzemy najlepsze zdjęcia i dzięki obróbce sprawimy, że będą wyglądały jeszcze lepiej – pozbędziemy się niedoskonałości i uwypuklimy zalety.

4

Przekazanie

Kiedy wszystko będzie gotowe nie pozostanie nic innego jak przekazanie zdjęć. Od tej pory możesz je wykorzystywać na swojej stronie internetowej, w social mediach i materiałach reklamowych.

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Każda marka potrzebuje dobrych zdjęć, choć sama treść fotografii różni się zależnie od branży. Dlaczego zdjęcia są dla nas tak ważne? Bo to trochę jak z kobietą. Uroda przyciągnie wzrok, ale to osobowość utrzyma osobę zainteresowaną na dłużej. Tak więc doskonałe, wysokie jakościowo ujęcie Twojego produktu czy marki w kadrze, traktujemy jako walor estetyczny – tak przyciągniesz wzrok klienta. Natomiast oferowane u nas w innym akapicie teksty, sprawią, że klient postanowi wybrać Twój produkt spośród setek innych. Tak, nasze sesje zdjęciowe sprawiają, że klient zakocha się w Twojej ofercie od pierwszego wejrzenia. Wśród naszej oferty fotograficznej znajdziesz sesje z udziałem modelek, zdjęcia stricte produktowe, relacje z Twoich eventów, wirtualny spacer Google po Twojej firmie oraz fotografie pracowników. Co dla SBM360 liczy się w fotografii? To 3 rzeczy: Miejsce, człowiek i pomysł. Dbamy więc, aby fotografie przez wykonane były odpowiednio zaaranżowane, wyróżniały się pozytywnie na tle setek innych i trafiały w gusta odpowiednich grup docelowych.