Niesamowite aplikacje mobilne

Technologie mobilne wskazywane są jako trend przyszłości, która zaczyna się już dziś. Powiążmy to z liczbą posiadaczy smartfonów, popularnością social mediów i łatwością dostępu do Internetu. Odpowiedzią jest mobile, a dokładnie aplikacje. Te kiedyś były nowinką, a dziś są normą, którą posiada wiele marek. Aplikacje mobilne towarzyszą nam na co dzień, a ich odpowiednie wykorzystanie ułatwia życie. Zaprojektujemy Ci Twoją, bo każdy klient lubi markę, która rozwiązuje mu jakiś problem lepiej niż inni.

Łap klienta i ułatwiaj mu życie

Aplikacje mobilne podbijają świat już od dobrych kliku lat. Google Maps, Pyszne.pl, Messenger, Instagram czy choćby i Sport.pl. Oto aplikacje, które ułatwiają życie i dają rozrywkę. Swoje aplikacje ma też np. Lidl czy Biedronka, aby na bieżąco informować o swoich ofertach. Smartfony mamy przecież praktycznie zawsze przy sobie i to po zainstalowane na nich aplikacje sięgamy. Aplikacjami są też gry, programy graficzne czy też systemy do przelewów internetowych (BLIK).

 

Etapy tworzenia aplikacji mobilnej

1

Przygotowania

Brak przygotowania jest przygotowaniem do porażki, dlatego w SBM360 przygotujemy kartę projektu w której zawrzemy wszelki wytyczne i założenia dotyczące projektu Twojej aplikacji mobilnej.

2

Interfejs

W drugim etapie przytogujemy dla Ciebie interfejs aplikacji, czyli to jak aplikacja powinna wyglądać. Zadbamy, żeby całość dla użytkownika była prosta i intuicyjna.

3

Programowanie

W tym kroku nasi programiści przekują interfejs aplikacji w działające narzędzie, które pod swoją powłoką będzie kryło tysiące linijek kodu i setki algorytmów.

4

Testy i przekazanie

Kiedy wszystko będzie gotowe i przetestujemy działanie aplikacji, nie pozostanie nam nic innego jak przekazanie jej w Twoje ręce. Od tego momentu świat będzie mógł o niej usłyszeć!

Pozostaw swój pierwszy, wszechmocny krok

Rozumiemy specyfikę i potencjał aplikacji mobilnych. Poza tym, mobilność to w dzisiejszych czasach niemal obowiązek – zważywszy na tempo życia i rozwój technologii. Weź w dłoń swojego smartfona i zobacz ile masz aplikacji. Dlaczego klienci nie mieliby mieć w smartfonie Twojej? Mając problem to po nią sięgaliby w pierwszej kolejności. Szukając określonej usługi czy produktu, też najpierw korzystaliby z Twojej aplikacji mobilnej. Te przecież są poręczne, łatwe w użyciu i zawsze mamy je blisko. SBM360 zajmuje się programowaniem aplikacji na Androida oraz na Iosa – projektujemy część wizualną oraz interfejs aplikacji.

Przykładowe wdrożenia